BAJER JIŘÍ

Ve své kovářské dílně v obci Dolní Novosedly u jihočeského Písku se zabývá návrhem, zhotovením, montáží a restaurováním (bez licence). Cokoliv, kromě kování koní.

Pokračovat ve čtení

NIKENDEY JAN

Restaurátor uměleckořemeslných památek z obecných kovů. Pracuje s kovem ve své dílně v Jablonci nad Nisou. Aktivní hráč na několik hudebních nástrojů v různých hudebních i nehudebních uskupeních.

Pokračovat ve čtení

SZALAY DAVID

Roku 2000 zakládá „CHE ATELIER DAVID SZALAY“ – umělecké zpracování kovu, se specializací na užití kovářských a svařovaných technologií pro ocelovou figurální plastiku. 

Pokračovat ve čtení

BALTAEV ASAMAT

Zabývá se výrobou sádrových modelů pro Českou a Pražskou mincovnu. Účastní se státních soutěží České národní banky a Slovenské národní banky. Vyrábí razidla a bižuterii ve firmě „Baltaj“. 

Pokračovat ve čtení

ONDRÁČEK MILOŠ

Podílel se rytecky na pěti zahraničních a dvanácti tuzemských bankovkách, vytvořil na 450 poštovních známek a mnoho dalších rytin FDC i rytin pro cenné papíry. 

Pokračovat ve čtení

PĚKNÍK PETR

Majitel firmy „ZLATNICTVÍ PETR PĚKNÍK“. Specializuje se na juwelovou techniku, výrobu šperků s širokým zaměřením, zvláště pak na výrobu snubních prstenů.

Pokračovat ve čtení

SUPŠ a VOŠ

Skálova 373, 511 01 Turnov

spojovatelka, domov mládeže
+420 481 321 232 
ředitelna
+420 481 324 323