Zaměstnanci

ŘEDITELKA ŠKOLY  
RULCOVÁ Jana Ing. ředitelka SUPŠ a VOŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠIMONOVÁ Jana, Dis. asistentka ředitelky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY PRO VOŠ  
SEDMÍK Josef, ak.mal. zástupce ředitelky pro VOŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY PRO SUPŠ  
ŠUBERTOVÁ Renata, Mgr.

zástupce ředitelky pro SUPŠ, výchovný poradce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

UČITELÉ    
BRANDEJSKÁ Jana, Ing. SUPŠ, matematika, ekonomika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
BROŽEK Pavel, ak.soch. SUPŠ, ved. odd. rytí kovů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FRIEBELOVÁ Iveta, Mgr. SUPŠ, technologie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GERSTNER Václav VOŠ, speciální chemie  
HLOUŠEK Lubomír, Ing. SUPŠ, technologie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JANEVOVÁ Zuzana SUPŠ, dílny zlatnictví a stříbrnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JIŘIČKOVÁ Eva, Mgr. SUPŠ, český jazyk, výtvarná příprava Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KAFKOVÁ Tereza, Mgr. SUPŠ, anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KMOŠEK Jiří, Ing. VOŠ, dílny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KNÍŽKOVÁ Renáta, Mgr. SUPŠ, VOŠ německý jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KOCOUREK František, Mgr. SUPŠ, výtv. příprava, počítačová grafika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KOČVARA Lukáš, Mgr. SUPŠ, informatika, chemie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KOUBUSOVÁ Klára, Mgr. SUPŠ, VOŠ, anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KREJČOVÁ Jana, Mgr. SUPŠ, dílny zlatnictví a stříbrnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MARÁK Jiří, MgA. SUPŠ, dílny um. zám. a kovářství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MAŠEK Jiří, Mgr. SUPŠ, občanská nauka, český jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MASTNÍK Jan, ak.soch. SUPŠ, ved. oboru um. zám. a kov. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MLEJNKOVÁ Tereza, Mgr. SUPŠ, anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
NIKENDEY Václav, Ing. VOŠ, chemie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OUŘADA Vojtěch, DiS. VOŠ, dílny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PODANÝ Miloslav SUPŠ, dílny odlévání kovů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PRÁŠIL Jaroslav VOŠ, dílny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RŮŽIČKA Jiří VOŠ, fotografování  
SKALICKÝ Bohumil SUPŠ, dějiny umění Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
STUDNIČKA Jiří, ak.mal. SUPŠ, ved. oboru zlat. a stříbrnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
SZALAY David SUPŠ, dílny um. zám. a kovářství  
ŠÍDA Miroslav SUPŠ, dílny rytí kovů  
ŠÍDA Ondřej, MgA. SUPŠ, výtvarná příprava, navrhování Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠOLCOVÁ Naďa, Bc. SUPŠ, anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠUBERTOVÁ Renata, Mgr. SUPŠ, občanská nauka, vých.poradce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VÁGNER Lukáš, Bc. SUPŠ, dílny odlévání kovů  
VÁLEK Jaroslav SUPŠ, dílny um. zám. a kovářství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZAJÍC Ondřej SUPŠ, dílny broušení a rytí kamenů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZAJÍC Václav, ak.mal. SUPŠ, v. o. broušení a rytí kamenů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZEMÍN Jiří SUPŠ, dílny rytí kovů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ZUBKO Jan SUPŠ, dílny zlatnictví a stříbrnictví Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

VYCHOVATELKY DM    
CHUNDELOVÁ Jana, Bc. vychovatelka domova mládeže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ŠOREJSOVÁ Romana vychovatelka domova mládeže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
NOSKOVÁ Martina vychovatelka domova mládeže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

THP    
KVĚTOVÁ Liana účetní  
KREJSOVÁ Helena mzdová účetní  
POLOPRUDSKÁ Irena hospodářka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JIŘIŠŤOVÁ Helena knihovnice Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI    
CÍSAŘOVÁ Alena vrátnice  
TULACHOVÁ Ilona vrátnice  
CHUNDELA Milan školník  
CHUNDELOVÁ Natalija úklid  
ŠMIRAUSOVÁ Jana úklid  
PÁLOVÁ Ladislava úklid  
RYVOLOVÁ Romana   úklid  
ŠUBRTOVÁ Věra úklid  
GORUKOVÁ Lucie skladnice Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

SUPŠ a VOŠ

Skálova 373, 511 01 Turnov

spojovatelka, domov mládeže
+420 481 321 232 
ředitelna
+420 481 324 323

 

 

 

 

                               
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net