Nabídka práce pro absolventy


GOLD Atelier Brno

Nabízíme práci pro zlatníka – klenotníka

Ateliér se zabývá výrobou šperků z drahých kovů Pt, Au, Ag, Pd již od roku 1988. Pan Jiří Novák je absolventem naší školy a v roce 1989 otevírá provozovnu GOLD atelier na Kounicově ulici, tato je první privátní prodejnou šperků v Brně. Navazuje tak na rodinnou tradici, jejíž počátky sahají až do roku 1863.

Věnuje se zakázkové výrobě, opravám a prodeji šperků. Vývoj nových technologií mu umožňuje rozšířit výrobu šperků o 3D tiskárnu, scanner a rotační odlévací stroj. Díky spojení dokonalého ručního zpracování, inovativních technologií, a smyslu pro design tak vznikají pozoruhodné šperky.

Kontakty:
Jiří Novák
TEL: 774 502 634
MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB: www.goldatelier.cz


Holflor STUDIO 1 Black

Hledá mladé lidi s citem pro design a přírodu 

Připravujeme v Liberci nový, unikátní koncept květinového studia, prodejny bytových doplňků a kavárny STUDIO 1 Black. Studio je umístěno v obchodní zóně Severka – po cestě od Globusu do Bauhausu.

Hledáme mladé lidi s citem pro design a přírodu. Nepotřebujeme hotové floristy/floristky, zájemce rádi zaučíme a zaškolíme pomocí nejlepších českých i holandských floristů.

Kontakty:
Radka Zapotilová
Holflor STUDIO 1 Black
Tel.: 606633933
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


Zlatnická dílna Moravec a Čipera

Hledá zlatníka a klenotníka do Zlatnické dílny v Pardubicích

Potřebujeme šikovného, kreativního člověka, který má chuť se učit a růst pod naším vedením. Šikovné ručičky, píle a vytrvalost to je to co hledáme. Není důležité vše umět. Rádi vás všemu postupně doučíme a do dalších tajů zlatničení zasvětíme.

Naše dílna je spojená s pěkným, moderním obchodem. Přijímáme v něm opravy a zakázky, které potom v dílně děláme. Vyrábíme také nové šperky, které prodáváme. Vystavujeme nápadité šperky vybraných českých autorů. Focení šperků a pořádání výstav je součástí celého pracovního procesu. Práce je u nás různorodá a zajímavá.

Práce máme hodně a rádi bychom rozšířili pracovní kolektiv. Moc se těšíme na nového spolupracovníka.

Kontakty:
TEL: 777 336 469
MAIL: moravcova©moravec-cipera.cz
WEB: www.moravec-cipera.cz
INSTA: zlatnickadilnamoravecacipera 


 VIP trust s.r.o. nabízí

žákům možnost seberealizace a přivýdělku

Žákům, kteří mají oblibu v IT nabízí mladá firma VIPtrust s.r.o. možnost přivýdělku. Práce probíhá vždy externě z Vašich domovů a po domluvě je možnost pracovat pouze několik hodin týdně. V případě, že už programujete aspoň na základní úrovni, nebude problém Vaše znalosti navýšit na vyšší stupeň - díky naším programátorům, kteří vyučují nováčky a předávají jim znalosti přímo z praxe. Firma také hledá šikovné marketéry, grafiky, překladatele a copywritery. Ještě jednou připomínám, že není důležité vše umět spíše je důležité být ochotný se vše potřebné doučit.

Zájemci nechť pošlou email obsahující CV na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Střední uměleckoprůmyslová škola
a Vyšší odborná škola, Turnov,
Skálova 373, přísp. organizace

Adresa:
Skálova 373, 511 01 Turnov

spojovatelka, domov mládeže
tel: +420 481 321 232
e-mail: skola@sups.info
ID datové schránky: emzk85g

 

 

Fakultní škola
Fakulty materiálově-technologické
VŠB-TUO

Náš zřizovatel je: